Co oferujemy?

  • 1Doradztwo – bazując na wieloletnim doświadczeniu pomagamy w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań.
  • 2Projektowanie – projektujemy proste i złożone systemy energii odnawialnej, łącznie z układami hybrydowymi.
  • 3Sprzedaż – sprzedajemy kolektory słoneczne, pompy ciepła, elektrownie wiatrowe oraz ogniwa fotowoltaiczne.
  • 4Montaż – korzystając z markowych urządzeń wdrażamy nowoczesne systemy pozyskiwania energii.
  • 5Serwis – naszym Klientom zapewniamy zarówno serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny.

O nas w kilku słowach


Nasza misja to połączenie dbałości o środowisko z optymalizacją kosztów eksploatacji w gospodarstwach domowych i przemyśle. Chronimy zasoby naturalne i dbamy o portfel Klienta wdrażając nowoczesne i energooszczędne rozwiązania.

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej takie jak kolektory słoneczne, pompy ciepła, ogniwa fotowoltaiczne oraz elektrownie wiatrowe dużej i małej mocy. Oferujemy bardzo nowoczesne i tanie w eksploatacji rozwiązania. Przeprowadzamy audyty obiektów mieszkalnych, przemysłowych, hotelowych, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, przetwórni owocowo – warzywnych, ubojni i masarni, basenów, obiektów użyteczności publicznej, pod względem możliwości zastosowania w nich najnowocześniejszych i najbardziej ekonomicznych rozwiązań technicznych w procesach grzewczych, wentylacyjnych i chłodniczych.

Nasze rozwiązania i stosowane urządzenia cieszą się dobrą opinią klientów. Szereg zleceń wykonanych na terenie całej Polski od lat przynosi oszczędności i zadowolenie inwestorom. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie doboru urządzeń, projektowania, wykonawstwa i finansowania instalacji grzewczych wykorzystujących urządzenia do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej, również w rozwiązaniach biwalentnych z tradycyjnymi nośnikami energii.

Zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych i montowanych przez nas urządzeń na terenie całego kraju.