Sprzedaż masztów pomiarowych firmy Nexgen

Brytyjska firma Nexgen jest producentem masztów o wysokościach od 30 – 70 metrów.

  • 60/70m HiMast – maszty spiralno-rurowe wytrzymują najcięższe warunki atmosferyczne. Dzięki tej najnowszej technologii konstrukcja masztu jest lekka, a zarazem wyjątkowo wytrzymała i nie wpadająca w wibracje. Wszystkie maszty z serii HiMast są zaprojektowane do sytuowania w surowym terenie i były testowane przy wietrze 241.4 km/h. Cały maszt składa się z lekkich segmentów, które można łatwo przetransportować w trudno dostępne miejsca bez konieczności używania ciężkiego sprzętu. Ponadto wszystkie urządzenia na maszcie instaluje się w trakcie jego składania na ziemi, bez konieczności używania specjalistycznego sprzętu do montażu na dużych wysokościach.
  • 30/40/50m WindMast – maszty z tej serii są bardzo łatwe do poskładania i postawienia. Maszty te przetrwały testy w zmiennym wietrze sięgającym prędkości 321 km/h. Ich komponentowa budowa zapewnia łatwość przewożenia, bez konieczności używania ciężkiego sprzętu.
   


Wynajem masztów

Wynajmujemy maszty pomiarowe i wykonujemy wszelkie prace niezbędne do ich postawienia. Obecnie posiadamy w ofercie pod wynajem maszty teleskopowe, ocynkowane ogniowo wraz z urządzeniami pomiarowymi o wysokościach 50 m i 70 m, jak również maszty kratowe o wysokości do 100 m.