Domowa elektrownia wiatrowa – informacje ogólne

Od 2000 roku prowadzimy działalność w sektorze odnawialnych źródeł energii (OZE). W latach 2007-2009 byliśmy współwłaścicielem trzech elektrowni wiatrowych NORDEX N27 w Kowalewie. Wiedza i bogate doświadczenie zdobyte przy realizacji tego przedsięwzięcia, (jako inwestor i wykonawca w jednej osobie od pomysłu poprzez pobudowania do sprzedaży energii do sieci), wykorzystywane są przez naszych pracowników realizujących kolejne projekty związane z elektrowniami wiatrowymi.

  • Jako jedyny i wyłączny dystrybutor w Polsce niemieckiej firmy Windtechnik Nord oferujemy Państwu fabrycznie nowe elektrownie wiatrowe o mocach 250 kW. Urządzenia te, jako nowoczesne i przemyślane technologicznie rozwiązania zapewniają wysoką produkcję, niezawodność i bezpieczeństwo, a atrakcyjna cena sprawia że są one doskonałą odpowiedzią, dla osób, których interesuje domowa elektrownia wiatrowa niedużej mocy.
  • Od 2010 roku współpracujemy z firmą Nordex Polska Sp. z o.o. przy realizacji projektów farm wiatrowych
  • Posiadamy szeroką ofertę używanych (stojących i działających) elektrowni wiatrowych różnych mocy
  • Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę brytyjskiej firmy Nexgen produkującej maszty i dostarczającej najwyższej klasy oprzyrządowanie pomiarowe, wykorzystywane do weryfikacji czy elektrownia wiatrowa w danym miejscu jest inwestycyjnie opłacalna.
  • W swojej ofercie posiadamy również małe elektrownie wiatrowe służące jako przydomowe instalacje do produkcji energii elektrycznej, składające się z turbiny wiatrowej o mocy kilku kW, ogniw fotowoltaicznych oraz baterii akumulatorów do przechowywania energii. Domowa elektrownia wiatrowa może być doskonałym i niezależnym od elektrowni konwencjonalnej, źródłem zaopatrzenia w elektryczność.

Elektrownie wiatrowe Wrocław, Opole, Dolny Śląsk – zapraszamy!