Kategorie
Brak kategorii

Miękkie pranie i wuko wielkopolska

Wybór najlepszego systemu wuko wielkopolska i pompy do miękkiego prania.
Jeśli chodzi o wydajność, system pompy do miękkiego prania powinien generować około 6,5 GPM przy 150 PSI. Niektórzy operatorzy uważają te liczby za zaskakujące, ponieważ uważają, że potrzebują dwa razy więcej GPM i PSI.

Ostatecznie właściwy dobór dyszy określi moc wyjściową. Często zdarza się, że operator delikatnego prania używa pompy 10–11 GPM, ale następnie używa dyszy, która ogranicza przepływ do zaledwie 6 GPM. Ostatecznie potrzebowali tylko pompy, która była o połowę mniejsza. Dlaczego to ma znaczenie?

Używanie przereklamowanego systemu pomp czyli wuko wielkopolska powoduje marnowanie energii, co staje się coraz ważniejsze, gdy systemy przechodzą na zasilanie akumulatorowe ze względu na zbliżające się przepisy zakazujące stosowania silników napędzanych gazem. Dodatkowo przereklamowana pompa będzie większa i zajmie więcej miejsca z tyłu ciężarówki. Koszt to kolejna kwestia. Korzystanie z większej pompy z natury wiąże się z większą ceną.

Dopasowanie danych do konkretnego otworu pozwala operatorom wuko wielkopolska zainwestować w system, który jest prawdopodobnie znacznie mniejszy niż jest do tego przyzwyczajony. Zrozumienie właściwego natężenia przepływu i ciśnienia w połączeniu z odpowiednią dyszą jest kluczem do dobrego pokrycia oraz szybszego rozpoczynania i kończenia pracy. Jeśli wyjście jest zbyt słabe, nie uzyskasz wystarczającego rzutu poziomego i pionowego; zbyt mocne, a uszkodzisz powierzchnie. Zapraszamy do kontaktu z firmą wuko wielkopolska!