Kategorie
Brak kategorii

Czym wykonywane jest uszczelnianie rur Warszawa?

Aby usunąć dolną część żeliwnej rury gdy trwa uszczelnianie rur Warszawa i jej dalszą wymianę, należy przede wszystkim sprawdzić wytrzymałość połączenia jej elementów. Aby to zrobić, należy spróbować odchylić górną część rury, ale bardzo ostrożnie, w przeciwnym razie istnieje możliwość uszkodzenia dolnego kielicha. Jeśli rura jest nawet lekko odchylona, oznacza to już, że wszystkie elementy można wyciągnąć. Trójnik można również zdemontować za pomocą ściągacza do gwoździ lub łomu, jeśli choć trochę zwisa. Będzie również musiał zostać wymieniony, podobnie jak pion, podczas gdy trwa uszczelnianie rur Warszawa.

W przypadku, gdy trójnik siedzi wystarczająco sztywno, konieczne będzie wyżłobienie złącza, ale tak ostrożnie, jak to możliwe, cały czas sprawdzając, kołysząc, czy jego mocne dopasowanie nie osłabło.

Jeśli pozwala na to sytuacja i miejsce, połączenie można wbić perforatorem z zainstalowanym cienkim wiertłem bez zwycięskiej końcówki, która umożliwia trwałe uszczelnianie rur Warszawa. W takim przypadku należy okresowo zatrzymywać się i ręcznie czyścić roztwór na styku za pomocą dłuta lub śrubokręta. Jeśli to nie pomoże, nadal musisz użyć obcinaka do rur lub szlifierki. Krzyżyk należy wyciąć 2-3 cm nad kielichem rury, a wtedy uszczelnianie rur w mieście Warszawa można uznać za zakończone.