Kategorie
Brak kategorii

Awaryjne otwieranie – mieszkań, domów, samochodów i zamków

Metoda na awaryjne otwieranie – odblokuj samochód za pomocą sznurowadła Jeśli twój zamek samochodowy zawiera poziomo umieszczoną gałkę samochodową, możesz ją łatwo odblokować za pomocą sznurowadła lub innego grubego sznurka. Proces jest nieco skomplikowany i możesz potrzebować od 5 do 30 minut, aby go ukończyć, w zależności od poprzedniego doświadczenia.

Oto jak możesz użyć sznurowadła by wykonać awaryjne otwieranie – Wybierz grubą i sprężystą sznurowadło lub sznurek i upewnij się, że wystarczy, aby zakryć ukośnie szybę samochodu. Teraz po prostu zawiąż supeł, tak jak robisz to, aby zawiązać buty. Po uformowaniu pętli na jej boku pozostaną dwie struny. Pociągnięcie za sznurek z jednej strony powinno zacisnąć pętlę, natomiast za sznurek z drugiej strony zaciśnie się węzeł i dzięki temu możliwe będzie awaryjne otwieranie.

Weź jeden koniec sznurowadła obiema rękami i powoli wsuń go do drzwi samochodu od górnego rogu. Korzystanie z ruchu w przód iw tył to najlepszy sposób na łatwe wkładanie sznurowadła. Podczas przesuwania sznurowadła możesz napotkać gumową listwę, która ogranicza ruch sznurowadła umożliwiając tym samym awaryjne otwierania samochodów.