Kategorie
Brak kategorii

Organizujemy także stypy i konsolacje Bielany!

Rzymsko-katolicki odnosi się do ciała religijnego, które uznaje papieża za swój autorytet, a Watykan za centrum jedności kościelnej. Stanowisko Kościoła katolickiego w sprawie śmierci jest następujące… Z ogólnego wprowadzenia do Zakonu Chrześcijańskich Pogrzebów: „Kościół wstawia się za zmarłymi, ponieważ jest przekonany, że śmierć nie jest końcem… Kościół służy także smutkom i pociesza ich w obrzędach pogrzebowych pocieszającym słowem Bożym i sakramentem Eucharystii”. Nabożeństwa pogrzebowe dla katolika będą w całości składały się z trzech części. Dziś nie jest niczym niezwykłym pominięcie lub skrócenie jednej lub kilku części. Mimo to Kościół zaleca, aby pogrzeb, stypa i konsolacja Bielany zawierały wszystkie trzy części, ponieważ każda ma specjalną funkcję lub cel.

Jaka jest ta jedyna rzeczywistość, z którą mierzą się wszyscy ludzie? Wszyscy umrzemy i potrzebne nam bedą stypy i konsolacje Bielany. Może nie najbardziej optymistyczny wstęp, ale niezaprzeczalna prawda. Można by pomyśleć, że w jakiś sposób ten wspólny wątek zjednoczy nas, otworzy nam oczy na wrażliwość, uczyni nas odrobinę milszymi i pomoże nam zdać sobie sprawę, że mamy więcej wspólnego niż różnic. Musimy uznać śmierć, ale tego nie robimy. Chowamy głowę w piasek i ignorujemy kruchość życia, dar czasu i jedno przejście, którego wszyscy doświadczymy.

Niektóre z najpiękniejszych miejsc, w których odbywają się prywatne przyjęcia takie jak stypy i konsolacje Bielany, to restauracje. Kiedy szukam idealnej imprezy dla klienta lub godziny koktajlowej, chcę znaleźć restaurację funkcjonalną, wyjątkową i co najważniejsze, łatwą we współpracy. Mam świetne doświadczenia z restauracjami organizującymi stypy i konsolacje Bielany. Powiedziawszy to, miałem też kilka niezbyt wspaniałych doświadczeń.

Pozwólcie, że cofnę się do momentu, w którym zdałem sobie sprawę, jak ważne jest posiadanie solidnego planu, aby prowadzić imprezy takie jak stypy czy konsolacje Bielany w swojej restauracji.