Kategorie
Brak kategorii

Zarezerwuj już dziś tanie noclegi Kaszuby!

Goście wakacyjni wynajmujący noclegi Kaszuby poznają życie na farmie, poznają ciekawostki o zwierzętach i mają okazję wypróbować produkty z farmy. Niezapomniana przygoda czeka przede wszystkim na naszych najmłodszych gości. Ale nie tylko to, że miłośnicy przyrody i pary małżeńskie również dostaną wartość swoich pieniędzy. Można spędzać dużo czasu na łonie natury iw górach, a tym samym cieszyć się dużo czasu na świeżym powietrzu. To właśnie ma do zaoferowania wakacje w gospodarstwie oferującym noclegi Kaszuby, o każdej porze roku.

Urlop na farmie u nas jest odpowiedni przede wszystkim dla rodzin z dziećmi. Głaskać słodkie, młode kociaki, zbierać siano traktorem, budować zamek w pobliskim lesie, tamować artystycznie stworzony potok czy grać w koszykówkę, jedno jest pewne: na naszym gospodarstwie zawsze coś się dzieje! Chętnie też możesz pomóc w gospodarstwie oferującym noclegi Kaszuby i dzięki temu dowiedzieć się wiele o życiu na farmie w dzisiejszych i dawnych czasach.

. Nawiązaliśmy współpracę z gospodarstwami wiejskimi oferującymi noclegi na miejscu na Kaszubach. Nasze wakacje w gospodarstwie są idealne dla rodzin z małymi dziećmi lub innych osób zainteresowanych poznaniem nordyckiego życia na farmie. Większość farm będzie miała zwierzęta, a niektóre dają możliwość uczestniczenia w zajęciach na farmie.