Kategorie
Brak kategorii

Sklep sukienki do karmienia, spodnie ciążowe i inne elementy garderoby

Ciąża to czas, który znacząco wpływa na garderobę każdej mamy. Szafki wypełnione są luźnymi koszulami, luźnymi tunikami z oddychających materiałów, wygodnymi spodniami z miękkiej dzianiny. Podstawowym zadaniem odzieży ciążowej jest zapewnienie kobiecie i rozwijającemu się dziecku niezbędnego komfortu. Zdecydowanie mniejszy nacisk kładzie się na trendy i elegancję takich strojów – jednak sklep sukienki do karmienia oferuje same ciekawe modele. Po dziewięciu miesiącach noszenia wszystkich workowatych, luźnych ciuchów, chętnie zakładamy ciuchy dopasowane do naszej sylwetki.

A potem najczęściej pojawia się kolejna kwestia: proces karmienia piersią. Na początku jest to nawet dwanaście razy dziennie, co oznacza, że ​​każdą zewnętrzną warstwę garderoby trzeba zdjąć, a następnie założyć ponownie, co w przypadku klasycznych bluzek i sukienek może stać się irytujące i niewygodne. Czasami nawet frustrujące! Ale jest nadzieja – czyli dostępne na rynku ubrania stworzone specjalnie dla matek karmiących przez sklep sukienki do karmienia.

Co to dokładnie oznacza? Zazwyczaj taka odzież, z miejsca jakim jest sklep sukienki do karmienia, na pierwszy rzut oka niczym nie różni się od innych ubrań. Prawda jest jednak taka, że ​​istnieje wiele sprytnych rozwiązań, które pozwalają ciuchom ułatwić proces karmienia piersią. Mamy więc w sklepie sukienki do karmienia wiele propozycji na bluzki kopertowe, dwuwarstwowe z jedną warstwą, która dobrze wygląda, a druga dolna – wspomaga karmienie piersią. Wystarczy podciągnąć pierwszą warstwę bluzki, bo elastyczny top pod nią zapewnia swobodny dostęp do piersi, a przy okazji – zakrywa te części ciała, których nie chcesz pokazywać świat. Możesz mieć również specjalnie zaprojektowane, haftowane bluzy do karmienia z systemem podwójnego zamka.