Kategorie
Brak kategorii

Budowa domów Trójmiasto potrzebuje dobrego konstruktora i ekipy budowlanej!

Współpracuj ze swoim projektantem, aby renderować swoje plany i pracować nad najdrobniejszymi szczegółami, zanim otrzymasz wycenę kompilacji. Jeśli robisz pół-niestandardowe lub niestandardowe, następnym krokiem jest przedstawienie swoich planów projektantowi w celu wykonania renderowania i przeanalizowania wyborów, zanim poprosisz konstruktora o wycenę, aby uzyskać jak najdokładniejszą wycenę. Każdy projektant którego specjalizacją jest budowa domów Trójmiasto będzie działał trochę inaczej, ale oto czego możesz się spodziewać podczas pracy ze mną i moim zespołem na tym etapie:

1. Zaczniemy od konsultacji w zakresie komfortowego mieszkania i budowy domów Trójmiasto. Podczas tej sesji poprosimy wszystkich członków rodziny, aby byli obecni i poprosimy o przejrzenie listy priorytetów, tablic inspiracji, a także wykonamy kilka ćwiczeń, aby upewnić się, że naprawdę rozumiemy wygląd i styl, jaki zamierzasz osiągnąć w domu. Przejrzymy również niektóre z naszych prac z Tobą i omówimy kilka pomysłów, aby upewnić się, że wszyscy są na tej samej stronie.

2. Po zakończeniu konsultacji prześlemy do podpisu Umowę i Zakres Prac. W tym czasie zdobędziemy również Retainera, który zostanie zatrzymany na poczet przyszłej pracy.

3. Weźmiemy plany od Twojego Architekta i Budowniczego wykonującego usługę jaką jest budowa domów Trójmiasto i wykonamy Rendering 3D całego domu i przygotujemy Twoją Prezentację Projektu. Podczas tej prezentacji możesz spodziewać się fotorealistycznych obrazów tego, jak będzie wyglądał Twój dom, gdy będzie w pełni kompletny i umeblowany. Zobaczysz również próbki materiałów, które możesz wybrać podczas tego spotkania, aby uzupełnić swój dom.

Budowa domów Trójmiasto z muru z drewna sznurowego to dobry pomysł.Ten dom idealnie do nas pasował, ponieważ na naszej posiadłości mamy DUŻO czerwonego cedru wschodniego, który jest świetnym drewnem do budowy z drewna sznurowego. Dodatkowo, ten dom w Trójmieście dobrze współgra z naszym lokalnym klimatem i nie wymaga żadnych dodatkowych prac wykończeniowych. Zwykła ściana słupkowa wymagałaby kołków, poszycia, paroizolacji, izolacji i wykończeń, takich jak bocznica i płyta gipsowo-kartonowa. Nasze ściany z drewna sznurowego, zbudowane na ramie słupowo-ryglowej, negują potrzebę wielu z nich.