Kategorie
Brak kategorii

Hurtownia zabawek Gdynia oferuje zabawki i artykuły szkolne

Ci, którzy chcą importować zabawki z Chin, przekonają się, że to coś więcej niż tylko dziecinna zabawa. W rzeczywistości zabawki mogą być wielkim biznesem. Wszystkie zabawki importowane do Polski muszą być zgodne z przepisami określonymi przez Komisję ds. Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich (CPSC) i Ustawę o poprawie bezpieczeństwa produktów konsumenckich (CPSIA). Wszystkie zabawki produkowane w kraju i za granicą muszą być zgodne z tymi przepisami. Ostatnie dane wskazują, że sprzedaż zabawek rośnie więc hurtownia zabawek Gdynia ma dobry czas; wzrost o 5 procent w stosunku do roku poprzedniego. Dla przemysłu w Polsce o wartości 26,5 miliarda dolarów ten stały wzrost stwarza mnóstwo możliwości dla tych, którzy chcą importować zabawki z Chin i innych międzynarodowych źródeł. Chińskie zabawki obecne na rynku można ogólnie podzielić na kilka kategorii: zabawki elektroniczne, zabawki mechaniczne, zabawki plastikowe i zabawki drewniane.

Co więcej, zabawki takie jak sprzedaje hurtownia zabawek Gdynia w tym modele, zabawki na licencji, lalki, jeździki, zabawki edukacyjne, zabawki zaawansowane technologicznie i zabawki połączone z Internetem stają się coraz większą częścią rynku zabawek.

Dlaczego warto importować zabawki z Chin i sprzedawać je jako hurtownia zabawek Gdynia? Chiny produkują jedne z najlepszych zabawek na świecie. Samochodziki, zabawki elektroniczne, lalki, pluszaki i inne produkty dla dzieci to podstawowe elementy rynku zabawek, a chińscy dostawcy często oferują najlepsze ceny. Kupując zabawki hurtowo, warto rozważyć zabawki od chińskich dostawców. Niedawne zamknięcia głównych sprzedawców zabawek wskazują, jak zmienia się rynek zabawek. Zamiast kupować zabawki w sklepach stacjonarnych, wielu dzisiejszych konsumentów kupuje zabawki online. Detaliści z silną obecnością w Internecie przejmują rynek zabawek. Te internetowe platformy handlowe pozwalają zewnętrznym dostawcom sprzedawać przedmioty i produkty na swoich platformach. Stwarza to wiele możliwości dla sprzedawców detalicznych, aby skorzystać ze zmian na rynku zabawek i rozwijać swoją działalność poprzez sprzedaż importowanych zabawek online.

Jak duży jest eksport i import zabawek w Gdyni? W 2016 roku, według najnowszych dostępnych danych, światowy eksport zabawek przekroczył 97,7 miliarda dolarów. Według ostatnich statystyk Chiny posiadają prawie 46 procent międzynarodowego rynku eksportu zabawek. Inni czołowi eksporterzy zabawek to: Wszystkie importowane lub produkowane w kraju produkty i zabawki dla dzieci muszą być zgodne ze wszystkimi przepisami bezpieczeństwa. Testowanie jest wymagane dla wszystkich zabawek i produktów dla dzieci w laboratorium zatwierdzonym przez CPSC. Zapraszamy do hurtowni zabawek w Gdyni – tam największy wybór!